Rēzeknē, Zemnieku ielā 16a tālr. 2 9455087
 
     
 
 
     
 

Kas īsti ir REIKI?
Rei un Ki ir japāņu hieroglifi, kas apzīmē frāzi „universālā dzīvības enerģija”. Ar šīs enerģijas palīdzību cilvēks var sakārtot pats sevi vai palīdzēt to izdarīt citiem. Enerģiju cilvēks saņem tanī brīdī, kad reiki pavadonis pieskaras cilvēkam ar plaukstām noteiktā kārtībā. 

Kāds ir REIKI mērķis?
Reiki seansa laikā tiek veikta enerģijas novadīšana, kuru sauc par dziļo relaksāciju.
Dzīve ir stresa pilna: darbs un ikdienas rūpes cilvēku iztukšo. Pārnākot mājās cilvēks bieži jūtas fiziski un emocionāli salauzts, nervozs, uztraukts un dusmīgs. Reiki šos pārguruma simptomus noņem, sakārto cilvēka auru un tā paliek, ja tā varētu teikt, maiga un pūkaina.
Relaksācijas laikā cilvēkā harmonizējas visi dzīvības procesi.

Kādas cilvēka dzīves jomas REIKI ietekmē?
Reiki ietekmē visas cilvēka dzīves jomas. Ja gulēs uz dīvāna un urbinās degunu, tad nekas arī nemainīsies. Ar reiki palīdzību cilvēki uzlabo veselību, nostiprina imūnsistēmu, pieaug enerģijas apjoms, darbojas veiksmīgāk un radošāk. Dzīve kļūst mierīgāka, harmoniskāka un priecīgāka. Tiek apjaustas un labotas iekšējās pretrunas, tiek sakārtota cilvēka domāšana un notiek atbrīvošanās no nevajadzīga uztraukuma.

Cik ilgi jādarbojas ar REIKI? 
Vienu līdz pusotrai stundai dienā.

Vai tas nav primitīvi?
Viss ģeniālais ir vienkāršs. Reiki der absolūti visiem cilvēkiem no profesora līdz strādniekam, no sirmgalvja līdz bērnam. Paradokss ir tāds, ka cilvēkam parasti šķiet – ja nav drausmīgi jāmokās, jākaļ no galvas tekstus, stundām jāsēž lotosa pozā, tad nekas nopietns tas nav. Cilvēki bieži nenovērtē vienkāršas, viegli iegūstamas lietas, tās liekas nevērtīgas. 

Ar kādām spējām jābūt apveltītam cilvēkam, kurš novada REIKI citam?
Nekādas īpašas Dieva dāvanas nav vajadzīgas. Darbojas ar rokām un enerģija plūst caur plaukstām tai paredzētajā veidā.

Kāpēc par enerģiju, ko reikists saņem par baltu velti jāmaksā?
Klients nemaksā par enerģiju. Klients maksā par pakalpojumu. Pakalpojumā ir iekļauts jums veltītais laiks, telpas īre, elektroenerģija, siltums, ūdens – viss, kas jums nepieciešams, lai būtu omulīgi.

Kam nav piemērots REIKI?
Reiki neder holeriķiem, histēriskiem vīriešiem un sievietēm, cilvēkiem, kuri ilgstoši nevar atrasties mierā. Tādiem labāk apmeklēt sporta nodarbības.

Cik liels risks aizrauties ar REIKI?
Ar REIKI var pārtraukt nodarboties jebkurā sev vēlamā brīdī. Visu nosaka cilvēka brīva griba. Tā nav atkarību izraisoša viela J.

1 stunda

7.00 Ls

1,5 stundas 10.00 Ls
 
   
© 2010-2011, ARMEDIN, SIA